Říjen 2010

Sterling Knight-životopis

27. října 2010 v 18:25 | Terezka |  Sterling Knight
Jméno:Sterling Knight
Datum narození:5.března.1989
Místo narození:Houston,Texas,USA
Znamení:Ryby
Výška:178cm
Věk:21
Sterling Knight
Sterling Knight je jednou z hvězd nového sitcomu který lze skouknout na Disney Channel Sonny ve velkém světě.A jak se dostal k hraní?Od malička ho to k herectví táhlo a jak je vidět povedlo se mu prorazit a myslím že je to velmi dobře.Objevil se třeba i v seriálu Hannah Montana v epizodě Přítel mé nejlepší kamarádky.Zde Sterling stvárnil postavu Lucase kluka Lily.V tomto seriálu byl jakoby nickou(prostě obyčejným klukem).
Sterling Knight
A od té doby se to změnilo v seriálu Sonny si zahrál hvězdu Chada Dylany Coopera.Chad je namyšlený a egoistycký kluk v pubertě.Ve filmu StarStruck(Rande z hvězdou) hrál opěd hvězdičku Christopra Wilda.Nátečení druhého dílu už je v plném proudu.
StarStruck
Navíc zpívá jako anděl!

Všechno nejlepší

25. října 2010 v 15:11 | Terezka |  Aktuality
Vím že to ze Sonny nebá nic společného ale já to tu pěstovat prostě budu.Dneska totiž slaví moje BEST FRIEND své 13. nározeniny.
Narozenky
TENTO DÁREČEK PATŘÍ:Markétce Růžičkové(Bobík,Markí)
Narozenky

a taky Liborovi Diblíčkovi(Bořek Stavitel)VŠECHNO NEJLEPŠÍ

Blogovací nálada

22. října 2010 v 17:59 | Terezka |  Aktuality
Ahojky.Omlouvám se že jsem tu téměř celý týden nebyla.Doufám že to přez víkend doženu.No už abych začala.Začnu fotkou rostomilého kotatka.
Kočička
Nebudu zdržovat ; )

Demi Lovato-životopis

16. října 2010 v 8:08 | Terezka |  Demi Lovato
Jméno:Demetria Devonne Lovato (Demi)
Datum narození:20.srpna.1992
Místo narození:Dallas,Texas,USA
Znamení:Lev
Výška:165cm
Věk:18 
Demi Lovato
Její kariéra se úspěšně rozběhla v roce 2002.Získala roli Angely v seriálu Barney and Friends.Při natáčení měla dost času na to aby se zkamarádila se svojí hereckou kolegyní a kamarádkou Selenou Gomez(kouzelníci z Waverly).Obě totiž měli  menší role(nebyli v každé epizodě ale objevili se třeba po 9epizodách v té 10).Tento seriál se v roce 2003 přestal točit.

Demi Lovato
Další 3 roky se téměř nic nestalo.Až v roce 2006 jí obsatili do role Danielly Curtinové v seriálu Útěk z vězení.Nebyla to žádna mega role bylo to jen povyražení po letech nicoty(objevila se totiž jen v 26.epizodě 1série)
O rok později měla další hostující roli v seriálu As Ring Bell Things.Zde hrála Charllotu Adamsovou.

Demi Lovato
Její největší zlom nastal v roce 2008.Byla obsazena do filmu Camp ROCK společnosti Disney.V Camp ROCKU hrála hlavní postavu Mitchie Torres společně se skupinou Jonas Brothers(Nick,Joe,Kevin).Po natočení tohoto filmu se Demi dostala do Disney rodiny(Miley Cyrus,Selena Gomez,Demi Lovato,Jonas Brothers atd.)Objevila se i v Disny Channel Games kde hrála sama sebe.A aby toho nebylo málo zahrála si i hostující roli v seriálu Just Jordan postavu Nicole.
Demi Lovato
 V roce 2009 opět spolupracovala se Selenou Gomez a to v celovečerním Disney filmu Program na ochranu princezen.Zde si Selena záhrála roli Carter Massové obyčejné Teen holky a Demi si zahrála princeznu Rosalindu.Obě holky se musí kvůli ochraně Rosie(Demi Lovato)snést pod jednou střechou.Ze začátku se to moc nevede.Rosie se snaší mezi ně zapadnout nikdo totiž nesmí poznat že je princezna.Po vzájemném  otevřeném rozhovoru se konečně skamarádí.Carter jí musí ale naučit jak se má chovat když je obyčejná holka.Když je ale Carter nominovaná na jednu soutěžící do soutěže o královnu ročníku společně s namyšlenou Chelsii a Rosie.Musí jí Rosie naučit jak se chovat jako princezna.Jak to všecno dopadlo nepovím.Ten film stojí za to aby jste ho shlédli.


program na ochranu princezen
V roce 2009 byla obsazena do role Sonny Munroe v seriálu Sonny ve velkém světě/Sonny with a chance.Tahle role jí byla ušitá přímo na tělo.Maslím že je užasná.
Sonny ve velkém světě

První článek

15. října 2010 v 16:58 | Terezka
Ahojky,máš taky rád/a Disney Channel,Hannah Montanu,Kouzelníky z Wawerly ale hlavně Sonny ve velkém světě nebo městě,to už nechám na vás.

Výborně tento blog je hlavně o Sonny(Demi Lovato),Towny(Tiffany Thorton),Chadovi(Sterling Knight),Zoře(Allysin Ashley Arm),Gradym(Doug Brochu) a Nicovi(Brandon  Smith).A o tomto velmi oblíbenem populárním seriálu.Občas zaběhneme i do seriálu jako je Hannah Montana nebo Kouzelníci z Waverly.

No nic,vítej ještě jednou na blogu o Sonny a doufám že se ti tady bude líbit
Sonny ve velkém světě(parta