Listopad 2010

Co zde najdeš??

27. listopadu 2010 v 19:40 | Terezka |  Disney Channel
Tak tohle je rubrika která je věnovaná všem ostatním seriálům Disney Channel jako např:Hannah Monatana,Kouzelníci z Waverly,Sladký život Zaca a Codyho/na moři atd.Tak jo dobře se bav!
Disney Channel

Skvělí Touch Down

15. listopadu 2010 v 17:21 | Terezka |  Aktuality
Tak tady je dílo mých kamarádek
VerůBarů Bárová a Matina GomezLovato

dovolili mi kopírovat a šířit tento článek
KOPÍROVAT POUZE S MÝM SVOLENÍM(ZEPTÁM SE PAK AUTORŮ)POKUD ZJISTÍM ŽE TO NĚKDO ZKOPÍROVAL OKAMŽITĚ HLASÍM!JE TO JASNÉ?

                                                                    SKVĚLÍ TOUCH DAWN

...Demi drží míč a nadhazuje Seleně! Selena chytne míč a běží zatímco se na Demi nasype hromada fotbalistů. Demi řekne: I'm done... a už pod tou hroudou godzil není vidět.. Selena se lekne, řekne "Shit!", zahodí míč za sebe a zdrhá co jí síli stačí! Zmateně pobíhá okolo hřiště když pustí ochlazovač trávy. Voda stříká na Selenu a už vidíte jen ten spomalenej záběr jak si Selena prohrabuje vlasy a běží jak kdyby na ní na konci hřiště čekal Christiano Ronaldo. Tým jí vidí a to ho tak vzruší, že nechá Demi být že se zase zěnou jen za Selenou. Selena běhá okolo hřiště jak šílená. Demi se otřepe, zvedne se a celá rozdrbaná bere do rukou míč! Už si to peláší a chce dát touch down.. v trávníku po ní zůstane jen dolík v trávě. Demi to dala! Dá touch down a řekne: Je to tam! Selena k ní doběhne: Demi, dej mi inhalátor!!! Sel, já si ho zapoměla doma :DDD To nevadí, Demi, dej mi umělý dýchání........ Delena se na sebe vrhne. Miley tam přiskočí a řekne: Kluci, už jsem tadý! A začne si šahat na kozy, jak to má ve zvyku na svých koncertech. Tým fotbalistů už je u Miley a Nick se zděšeně zvedá ze židle s dalekohledem v ruce: Co se to stalo mýmu zlatíčku??? Kouká směrem k Deleně.. Zpomalený záběr jak co nejrychleji běží za Demi a Selenou.. ale co to? Přeskakuje je a chopí se míče! Joe jen říká: Jeď! Jeď!!! A Kevin pustí Rileyho na hřiště aby si taky zahrál.. Riley se rve s Nickem o míč a Kevin si s doutníkem v ruce a brejlema na očích užívá čerstvý vzduch. Taylor Swift!!!! Začnou všichni křičet! A Taylor zazpívá hymnu. Všichni sou z toho v prdeli až na Miley, která najednou vystrčí pr... :D Její táta, Billy Ray Cyrus se za ní jen podívá s hrozícím ukazováčkem a větou: To si vyřídíme doma!! A Noah? Tak si srovná podprdu a jde s Frankiem za tribunu.. :D Kdo ví jak to všechno dopadlo?? XD a dokáže Demi rozdejchat Selenu? xD

Tawni Hart-životopis

15. listopadu 2010 v 14:20 | Terezka |  Tawni Hart
Jméno:Tawni Hart
Povaha:Snobská,egoistická a samolibá
Věk:16
Towni Hart
Tawni se k hraní dostala jako mimino.Hraje od první reklamy na plenky,po Voodyho partu kde vystupovala s konkurentem pořadu SO RANDOM Chadem Dylanem Cooperem.Dokonce s ním i jako malá chodila a hráli spolu krvavé koleno!Towni  má nejradši sebe samu.Je to egoistická,samolibá,škodolibka a občas i pěkná potvora.I když si myslí že je nejlepší přesto vidí v kolegyni Sonny rivalku,a proto na ní je občas pěkně zlá ale i z rivalek se mohou stát ty nejlepší kamarádky.Miluje zrcadla!!!!

Brandon Smith-životopis

14. listopadu 2010 v 17:55 | Terezka |  Brandon Smith
Jméno:Brandon Mychal Smith
Datum narození:25.května 1989
Místo narození:Los Angels,USA
Znamení:Blíženci
Výška:------
Věk:21
Brandon smith
Učinkoval v různých pořadech,slavu mu zajistil ale až seriál Sonny ve velkém světě.Je to velký kámoš Dougy a Sterlinga.V roce 2010  si zahrál po boku Sterlinga Knighta a Danielle Cambpellovou v originálním filmu z dílny Disney Rande z hvězdou kde stvárnil nejlepšího kamaráda Christopra Wilda(Sterling Knight).

Doug Brochu-životopis

14. listopadu 2010 v 17:44 | Terezka |  Doug Brochu
Jméno:Doug Brochu
Datum narození:28.srpna 1989
Místo narození:Severní Karolína,USA
Znamení:Panna
Výška:----
Věk:21
Doug Brochu
Doug je známý hlavně ze seriálu Zoey 101 a iCarly.Nejvíce ho ale proslavila role Gradyho v seriálu Sonny ve velkém světě.Doug má dvab sourozence kteří rovněž hrají.Je velmi talentovaný hraje na piano,flétnu a baskytaru.Občas pracuje jako  dabér nebo srandista :D

Obleč se v Zora stylu

14. listopadu 2010 v 9:52 | Terezka |  Zora Lascoster
Taky obdivuješ Zořino výstřední oblečeníčko?Chtěla by jsi zkusit se oblíknout v jejím stylu,nebo už jsi to párkrát zkusila?Dobře tady je mích pár rad jak se obléct jak Zora.

                                                                           ZORA LANCOSTER
1.Vem si na sebe tričko z dlouhým rukávem(tričko by mělo být jednobarevné)
2.Na to si ještě obleč tričko s velím potiskem nap:S kačenkou do vany :)Prostě nějaký cool obrázek
3.na nohy natáhni jednobarevné pučochy které si nosila jako malá do školky :D
4.Na punčochy natáhni ještě prohované podkolenky(s jakým koli vzorečkem)
5.Zora nosí vrtvené sukně které u nás asi neseženeme v tak hezkých provedeních prto si obleč nejprve delší sukni a na to nějakou kratší(Bude to vipadat dobře,obzvlášt budou sukně vzájemně ladit jako např:žlutá a fialová

a máš hotovo.....

Zora

Sonny Munroe-životopis

14. listopadu 2010 v 9:41 | Terezka |  Sonny Munroe
Jméno:Allison(Sonny) Munroe
Datum natození:----
Místo narození:Visconsin
Věk:15
Sonny Munroe
Sonny vyhrála mezinárodní soutěž talentů,z jiného zdroje psala vtipné povídky na internetu.Tak či onak si jí všimnul producent dětské show So Random!A tak Sonny dostala šanci oběvit se na obrazovce jak si vždycka přála.A to dokonce i po boku svého velkého idolu Towny Hartové.

V čem je Sonny opravdu dobrá???Ve vymyšlení zabavných skečí.
○Tuto vlastnost jí kamarádka Towny občas závidí např: epizoda 1x01 Příběh začína Towny odmítla hrát nemotornou včelu.A je v té epizodě krásně vidět že Sonny vymyšlí a dokáže vymyslet vtipnou skeč na počkání.

○Hned v druhé epizodě 1x02 West Coast Story se Sonny očividně zamilovala do Chada Dylana Coopra.

Sonny Munroe
Včelí skeč-slamená Sonny.


Sonny Munroe
Více toho nalezneš v různých článcích mého blogííísku.

Allyson Ashley Arm-životopis

14. listopadu 2010 v 9:24 | Terezka |  Allyson Ashley Arm
Jméno:Allyson Ashley Arm
Datum narození:25.dubna 1996
Místo narození:není známo
Znamení:Býk
Výška:158cm
Věk:14
Zora
Zatím toho o ní moc nevíme ale překvapuje mě že je tak malinka ke svému věku.Má totiž opožděnou pubertu.Je známá hlavně kvůli seriálu Sonny ve velkém světě.Dále hrála např:Král Kalifornie nebo Meet Dave.To je zatím všechno o této mladé hvězdičce.


P.S.-o Zoře toho bude víc :D

Epizodníček

13. listopadu 2010 v 16:01 | Terezka |  Epizodníček
Tak tohle je rubrika kde budu jednotlivé epizody popisovat přidávat hlášky z epizod a podobně.Doufám že se budeš bavit.Blog Sonny ve velkém světě
Sonny ve velkém světě(parta

Tiffany Thornton

13. listopadu 2010 v 15:30 | Terezka |  Tiffany Thorton
Jméno:Tiffany Thornton
Datum narození:14.února.1986
Místo narození:College Station,Texas,USA
Znamení:Vodnář
Výška:165cm
Věk:24
Tiffany Thornton
Tiff je známá hlavně díky seriálu Sonny ve velkém světě kde hraje namyšlenou Towny která ovšem umí být občasně i dobrá kamarádka.Tiff si zahrála i v ostatních seriálech Disney Channel jako například Hannah Montana kde hrála holku Jacksona.Nebo seriál Kouzelníci z Waverly to všechno byli ale mini role zahrála si v jen jedné nanejvýš ve dvou epizodách.Tiffany má malý být a žije se spolubydlící.
Tiffany Thornton
Stejně jako její kolegové(Demi Lovato a Sterling Knight) ze seriálu i ona se věnuje zpěvu.S Mittchelem Musso nazpívala písničku ,,Let it go!,,a na  CD k seriálu Sonny ve velkém světě má i ona pár písniček mezi které patří např:Kiss Me,If I never Know You,atp.Musím uznat že ty písničky jsou opravdu krásné.

Friends

13. listopadu 2010 v 15:00 | Terezka |  Téma týdne
Přátelé(anglicky Friends)je americký sitcom vyprávějícící o skupině lidí žijících v New Yourku.S pomatenou Rachel,pořádkumilovnou Monicou,praštěnou Phoebe,sukničkářem Joey,vtipným Chandlerem a poučujícím Rossem se nikny nebudete nudit,to vám zaručuji.

První epizoda spatřila světlo světa v roce 1994 přesně 22.října 1994 na televizní stanici NBC.
Seriál vytvořil David Cranem s Martou Kauffmanovou a Kevinem S. Brightem.
Poslední epizodu v Americe sledovalo více než 51,1lidí.
Za 10 let získal seriál řadu ocenění
7 cen Emmy
Zlatý globus a
2ceny SAG


Obsazení
  • Jennifer Aniston jako Rachel Greenová je módní nadšenkyně, která potom co utekla od svatby s Barrym, pracovala tři roky v kavárně Central Perk, dokud neprorazila v módním průmyslu nejprve u Bloomingdale's a později u Ralpha Lorena Nejdelší vztah měla s Rossem, za kterého se v podnapilém stavu provdala v Las Vegas. Společně mají dceru Emmu.
  • Courtney Cox jako Monica Gellerová (později Monica Gellerová-Bingová) je Rossova sestra a šéfkuchařka v luxusní restauraci Javu (dříve v jiných resturacích, např. U Alessandra). Během dospívání měla problémy s obezitou. Je posedlá pořádkem, uklízením a čistotou. Žije v bytě po babičce a je velmi soutěživá. V minulosti měla vztah s rodinným známým Richardem, ale nakonec si začala s Chandlerem, za kterého se provdala.
  • Lisa Kudrow jako Phoebe Bufetová(později Phoebe Bufetová-Hanniganová) je potrhlá masérka a folková zpěvačka. Měla těžké dětství, které se podepsalo na její výstřednosti. Má identické dvojče Uršulu, se kterou se však nestýká. Je vegetariánka a svému nevlastnímu bratrovi porodila trojčata. V poslední řadě seriálu se provdala zaMika Hannigena.
  • Matt LeBlanc jako Joey Tribbianyje herec, který se stal známý za svou roli Dr. Drakea Remoraye v televizním seriálu Dny našeho života (Tak jde čas). Původem je Ital a má velkou rodinu. Je trochu méně bystrý, miluje jídlo a je velký sukničkář. Jeho největším přítelem je Chandler, se kterým bydlel do doby než se Chandler odstěhoval k Monice.
  • Matthew Perry jako Chandler Bing měl dříve v popisu práce statistickou analýzu a rekonfiguraci dat ve velké mezinárodní firmě. Později se však začal pracovat v reklamní agentuře. V dětství ho poznamenal rozvod rodičů a od té měl problémy se ženami a jakýkoliv vztah pro něj byl frustrující, ale nakonec se oženil s Monikou a adoptovali  dvě děti. Je charakteristický svým sarkastickým smyslem pro humor a tanečními kreacemi.
  • David Schwimmerjako Ross Geller je Moničin starší bratr, paleontolog pracující v Muzeu prehistorických dějin a později profesor paleontologie na New Yourské univerzitě. Má rád slušnou mluvu a od střední školy miluje Rachel Greenovou. Nemá štěstí na vztahy s ženami a je třikrát rozvedený. Má dvě děti - Bena a Emmu.
Perličky z natáčení-
1.Víš že úvodní scéna aneb titulky se natáčeli kolem 3hodiny ranní ?
a na konec jedna moc hezká společná fotečka
V rubrice Téma týdne ještě najdeš fotku atelieru kde se seriál natáčel

Kratký úvod

13. listopadu 2010 v 10:46 | Terezka |  My Diary
My Diary v češtině znamená můj Diář nebo Deníček,to ví snad každý.Já v této rubrice budu vypisovat rady a tipy třeba na holčičí mejdlo nebo jak se učesat 3x jinak než obyčejně :D.Nebo zde budu vést dizkuzi na téma týdne,prostě zde najdeš vše co potřebuješ.Možná že ten deníček vedu já ale patří jen a jen tobě.Doufám že se ti tu bude líbit.
Diářek

Sonny a její svět

13. listopadu 2010 v 9:49 | Terezka |  Sonny ve velkém světě
První část  malého průvodce hlavní přectavitelky show SO RANDOM

                                                                  10 věcí které Sonny miluje ♥
1.Pořád SO RANDOM)neboli Náhody)-když dostala šanci v něm účinkovat byla štěstím bez sebe!
2.Opravdové kamarády-nesnáší přetvářku a lži!
3.Své mobilní vyzvánění-bučení krav
4.Srandu a smích celkově pohodou atmosféru kterou je občas v souboru CONDOR studia udržet!
5.Jacksona Tylera-měl účinkovat v Náhodách ale odřekl to!
6.Chada Dylana Coopera-i on miluje jí(v seriálku je to jasně vidět).Bohůžel to ani jeden nechce připustit.Jsou z konkurenčních seiálků :(
7.Vymyšlení zábavných scének a skečí-a je v tom opravdu dobrá.
8.skautský oddíl paní Montekorové
9.károvanou košily-kdo neví co to je je to kostkovaná košile.Tu Sonny nosí nejčastěji ve všech barevných provedeních.
10.ale nejvíce miluje svou rodinu♥
Sonny ve velkém světě
       a nyní
                                                    10 věcí které Sonny nesnáší
1.Lži,pomluvy fake a podobně-je jí líto když vidí své kamarády rozhádané a nebo hůř když je s nimi rozhádaná i ona :(
2.Mackenziho vodopády-a to i navzdory tomu že miluje přectavitele hlavní role Chada :D
3.Dceru pana Condora Dakotu-ta jim totiž ukázala obravdoví ,,čardáš,,.
4.Namyšlenost sobecké kamarádky Towny.
5.Když má Chad pravdu.
6.Super úzké džíny Towny Harts extrémně úzké džíny
7.Re6-A proto také nesnáší syndrom úzkých džín-SÚD(soubory Náhody s Mackenziho vodopády nazpívali i song ,,Stop SÚD,,)
8.zavrhování jejích nápadů
9.Matematiku!!!!!!
10.Chadovo ego.
Sonny ve velkém světě
tady přidávám obrázek z písničky ,,Stop SÚD,,
Sonny ve velkém světě
P.S.bohůžel chybí Zora :(

Nový seriál Disney Channel

13. listopadu 2010 v 9:09 | Terezka |  Aktuality
Nový seriál který běží od 13.listopadu na Disney Channel s názvem Kid Buttovsky,hrdina předměstí.zatím nevím jestli je to hustý nebo šlus ale jedno vím jistě že to nemůže být nikdy lepší než Sonny ve velkém světě/městě